Ana Sayfa Üst
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
DJI - Multikopter

DJI Osmo Action 4 Camera Adventure Combo

Markası

DJI

Stok Kodu

DJI-OAC4-AC

Görüntülenme

4043

DJI Osmo Action 4 (Adventure Combo) - 1/1,3″ Görüntü Sensörü - 10 bit D-Log M Renk Performansı - 4K/120fps - 155° Ultra Geniş Açı - 360º HorizonSteady - DJI Osmo Action 4 | RockSteady 3.0 - Manyetik Quick-Release - Doğal Dikey Çekim - 18m Su Geçirmez - Wi-Fi Canlı Yayın
:
17,500.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
17,325.00 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
17,500.00TL
Stok 1+
Taksit Oranlarını Göster
Ad.
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön
DJI Osmo Action 4 (Adventure Combo)
 
DJI Osmo Action 4
DJI Osmo Action 4 | Ayrıntıları Belirleyin
DJI Osmo Action 4 özellikleri
Görüntüleme Sistemi
Aksiyonu Başlatın
Işıklar söndüğünde bile çarpıcı görüntü kalitesi ve benzersiz esneklikle her anın ham coşkusunu yakalayın. Osmo Action 4, heyecan arayanlara her anı kaydetme, heyecanı paylaşma ve ayrıntı belirleme gücü verir.
 
DJI Osmo Action 4 | 1/1,3″ Görüntü Sensörü
Action 4 ile kayıt yaparken her pikselin gücünü ortaya çıkarın. Geniş f/2,8 diyafram açıklığı ve 2,4μm eşdeğer piksel boyutu, gün doğumundan gün batımına ve ötesine kadar ayrıntılarla dolu çekimler sunar.
osmo action 4 1/1,3 görüntü sensörü
 
 
10 bit D-Log M Renk Performansı
10 bit D-Log M[3] renk modu size bir milyardan fazla renk ve post prodüksiyonda kullanabileceğiniz daha geniş bir dinamik aralık sunar.
 
 
4K/120fps
En iyi hareketler akıcı ağır çekimi hak eder. İşte bu yüzden Action 4, 4K UHD 120 fps'ye sahip[4] ve size zamanı bükmek ve her şeyin tadını çıkarmak için kolay bir seçenek sunuyor.
 
155° Ultra Geniş Açı
İnsan gözünün gördüğüne yakın bir perspektifle sizi içine çeken ultra geniş bir FOV deneyimini yaşayın.
DJI Osmo Action 4 geniş açı
 
 
Durumsal Stabilizasyon
 
 
360º HorizonSteady
360º HorizonSteady, basit aksiyon kamerası stabilizasyonunun çok ötesine geçerek, kaç takla, bükülme veya dönüş olursa olsun her açıdan yatay eğilmeleri düzeltir.
Biraz daha uç olmayan bir şey mi planlıyorsunuz? 45º'ye kadar yatay eğim düzeltmesi için HorizonBalancing'i deneyin.
OSMO ACTİON 4 360º HorizonSteady
 
DJI Osmo Action 4 | RockSteady 3.0
Kamera titremesine güle güle. RockSteady 3.0, 4K/120 fps çekim yaparken bile POV çekimlerinize akıcı sabitleme sağlar.
 
Renk Sıcaklığı Kalibrasyonu
Gelişmiş renk sıcaklığı sensörü, kameradan fırlayan renkler için dış mekanlarda, iç mekanlarda ve su altında gerçekçi tonlar sağlar.
 
 
Canlı Su Altı
DJI Mimo artık Action 4'ün renk sıcaklığı sensöründen gelen görsel bilgileri senkronize ederek dalgaların altında göz açıcı ayrıntılar elde edebiliyor.
osmo action 3 4 su altı
Siz Hazır Olduğunuzda
Kullanım Senaryoları
Her Sınırı Aşın
Sınırlar aşılmak içindir ve Action 4 sezgisel olduğu kadar güçlü sayısız özelliğiyle
tam da bunu yapmanızı sağlayan bir aksiyon kamerasıdır.
DJI Osmo Action 4
 
 
Manyetik Quick-Release
Action 4'ün manyetik Quick-Release tasarımı, gerektiği an işleri hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlar.
 
 
Doğal Dikey Çekim
Kolaylık ve esneklikle dikey çekim yapın. Yatay-Dikey Koruyucu Çerçeve, saniyeler içinde kayıpsız dikey çekim yapmanızı sağlar.
 
osmo action 3 4 - dikey çekim
DJI Osmo Action 4 | Çift Dokunmatik Ekran
Su lekelerine dayanıklı çift[5] dokunmatik ekran, selfie, mod değiştirme veya video oynatma sırasında parametre ayarlamaları için aksiyon kamerasını döndürmeyi geçmişte bırakır.
Osmo Action 4 (6)
 
 
DJI Osmo Action 4 | Özel Modlar ve Hızlı Geçiş Düğmesi
SnapShot gibi özellikler en önemli anları asla kaçırmamanızı sağlar. Sık kullanılan ayarları C1-C5 kısayollarına kaydedin ve Hızlı Geçiş düğmesi ve sesli uyarılarla modlar arasında anında geçiş yapın.
DJI Osmo Action 4 - action 4
Sağlam Güç, Kompakt Form
18m Su Geçirmez
Güvenle dalın, ıslak ellerle bile kolay kullanımın keyfini çıkarın. Action 4, kılıf olmadan 18 metreye kadar derinliklere dayanacak şekilde tasarlanmıştır[6].
dji osmo action 4 - 18m su geçirmez
 
 
Ultra Uzun Batarya Ömrü, Hızlı Şarj Destekli
2,5 saatin üzerinde kullanım ile[7] hiçbir şeyi kaçırmayın. Hızlı sarj sayesinde Sadece 18 dakikada %80'e kadar şarj edin.[8] Güç verin ve tekrar harekete geçin.
DJI Osmo Action 4 Pil ömrü
Düşük Sıcaklık, Yüksek Performans
Donmaya dayanıklı pil tasarımı, soğuk havalarda bile yaratıcılığınızın gelişmesini sağlar. 20°C'ye (-4°F) kadar düşük sıcaklıklarda 160 dakikaya kadar kayıt yapmanın keyfini çıkarın[9].
 
 
AI Selfie Çubuğu
Kaldırma
Yükseltilmiş InvisiStick işlevi ile, akıllara durgunluk veren bir perspektif için daha geniş bir senaryo yelpazesinde[10] selfie çubuğunu çekimlerinizden çıkarın.
DJ ACTİON 4
GPS Bluetooth Uzaktan Kumanda ve Spor Parkuru
GPS Bluetooth Uzaktan Kumanda ile resmin tamamını yakalayın.[11] Hız, eğim, hızlanma ve daha fazlası gibi verileri kaydedin ve entegre edin; böylece muhteşemliği her yönüyle sergileyen videolar elde edin.
DJI Osmo Action 4 - GPS Bluetooth Uzaktan Kumanda
DJI Osmo Action 4 | Akıllı Modlar
Genişletilmiş Kayıt Seçenekleri
Action 4, kristal netliğinde sesle dinamik çekimlerden sorunsuz post-edit özelliklerine kadar, hızlı tempolu sporların keskin kenarlarını kaydetmek için üretilmiştir.
 
Stereo Kayıt
Yüksek kaliteli sesi kolaylaştıran dahili mikrofon dizisi ile kendinizi canlı ve net sesin içine bırakın. Action 4, genişletilmiş kayıt seçenekleri için DJI Mic'e harici bağlantıyı da destekler.
DJI Osmo Action 4 - dji mic
DJI Osmo Action 4 - dji mic (2)
DJI Osmo Action 4 | Wi-Fi Canlı Yayın
Action 4, Wi-Fi veya telefonunuzun hotspot'unu kullanarak canlı yayın yapmayı destekler. Tercih ettiğiniz platformu ve çözünürlüğü seçin ve dünyanıza bağlanın.
Kesintisiz bir yayın sağlamak için uzun süreli yayınlarda aksiyon kameranızı şarjda tutmak
üzere harici bir güç kaynağı kullanın.
 
 
Timecode Sync
Action 4'ün dahili Timecode Sync sayesinde, düzenleme sırasında daha fazla verimlilik için birden fazla kameradan gelen çekimleri senkronize edebilirsiniz.
 
 
LightCut Uygulaması
Yapay Zeka Düzenlemesi
LightCut uygulaması, çekimlerinizdeki öğeleri otomatik olarak tanır ve ideal bir çekim sırası önerir, böylece tek dokunuşla mükemmel bir 4K HD video elde edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli şablonlar arasından seçim yapın ve her deneyime uygun etkileyici içerikler oluşturun.
osmo action 4 lightcut
DJI OSMO ACTION 4 ADVENTURE COMBO
Osmo Action 4 Adventure Combo KUTU İÇERİĞİ
 
DJI Osmo Action 4 Karşılaştırma Tablosu
Notlar:
 
1. 155° FOV, 4K/60 fps'ye kadar video kaydını destekler ve stabilizasyonun kapatılmasını gerektirir.
2. Dikey çekim için Yatay-Dikey Koruyucu Çerçeve gereklidir.
3. 10 bit renk yalnızca D-Log M renk modu altında desteklenir.
4. 120 fps yüksek kare hızı 1080p, 2.7K 16:9 ve 4K 16:9 video özellikleri için geçerlidir.
5. Ön ekran, arka ekran ve Cam Lens Kapağının hidrofobikliği, kazara çizilmelerden etkilenebilecek AF kaplama ile gerçekleştirilir.
6. Aksiyon kamerasını kullanmadan önce pil kapağını ve USB-C bağlantı noktası kapağını kapatın ve Cam Lens Kapağını sıkın. Uzun süreli su altı çekimleri veya yüksek su darbe basıncı olan ortamlar için Su Geçirmez Kılıfın takılması önerilir. Osmo Action 4 ve Su Geçirmez Kılıfı IP68 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Kamerayı sıcak su kaynaklarında veya aşırı su altı ortamlarında kullanmayın veya aşındırıcı veya bilinmeyen sıvılarla temas etmesine izin vermeyin.
7. 25° C (77° F) laboratuvar ortamında ve 1080p/24fps (16:9) hızında, RockSteady açık, Wi-Fi kapalı ve ekran kapalıyken. Bu veriler yalnızca referans içindir.
8. DJI 30W USB-C Şarj Cihazı kullanılırken, fotoğraf çekme/video kayıt işlevi devre dışı ve ekran kapalıyken 25°C (77°F) laboratuvar ortamında test edilmiştir ve yalnızca referans için kullanılmalıdır.
9. 20° C (-4° F) laboratuvar ortamında ve 1080p/24fps (16:9) hızında, RockSteady açık, Wi-Fi kapalı ve ekran kapalıyken. Bu veriler yalnızca referans içindir.
10. InvisiStick, bulutta ortadan kaldırırken 1920×1440'a kadar videoyu ve yerel olarak ortadan kaldırırken 1280×960'a kadar videoyu destekler.
11. Ayrı olarak satılır.
12. FCC uyumludur ve açık bir dış ortamda parazit olmadan test edilmiştir.
13. Şu anda yalnızca Mandarin Çincesi ve İngilizceyi desteklemektedir. Bu işlevi sessiz bir ortamda kullanın ve telaffuzun net ve doğru olduğundan emin olun.
14. İdeal yapıştırma sıcaklığı aralığı -10° ila 40° C'dir (14° ila 104° F). Kavisli yüzeylere takmayın ve takma yüzeyinin temiz olduğundan emin olun. Uygulamadan sonra 10 saniye boyunca ataşmanın üzerine bastırılması ve kullanmadan önce 30 dakika bekletilmesi önerilir.
15. Osmo Action Mini Gidon Bağlantısı 8-35 mm çapında yuvarlak gidonları destekler.
16. Osmo Action Bite Mount'ın ağızla temas eden plastik malzemesi FDA test standardına uygundur.
17. Kaya tırmanışı ve dalış gibi bazı ekstrem sporlara katılırken dikkatli olun. Boğulma riskini önlemek için boynunuza yabancı cisimlerin takılmadığından emin olun.
18. 25° C (77° F) laboratuvar ortamında, Gelişmiş Görüntü Kalitesi devre dışı, EIS devre dışı ve ekranlar kapalı olarak normal video modunda 1080p/30fps video kaydederken test edilmiştir ve yalnızca referans olarak kullanılmalıdır.
19. Maksimum çalışma süresi, elektronik görüntü sabitleme devre dışı ve laboratuvar koşullarında 1080p/30fps (Güç Rezervi modu) video kaydederken test edilmiştir.
20. Elektronik stabilizasyon (EIS) Timelapse ve Ağır Çekim modlarında desteklenmez. HorizonSteady 16:9 oranında yalnızca 1080p/2.7K videoyu (≤60fps) destekler ve HorizonBalancing 16:9 oranında yalnızca 1080p/2.7K/4K videoyu (≤60fps) destekler.
 
DJI Osmo Action 4 | DJI Osmo Action 4 | DJI Osmo Action 4
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.