Ana Sayfa Üst
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Insan Kaynakları

Dessen San. Tic. Ltd. Şti insan kaynakları bölümü olarak; dinamik nitelikli ve genç çalışanlarıyla her geçen gün hızla büyüyen sunduğu hizmet ve ürünleri hedeflediği çizgiye taşıyan her konuda başarılarını kanıtlayan çalışanlara verdiği değer ile fark yaratmak için çalışmaktayız.

 

Ticaretin dünya çapındaki değişimi hızla devam etmektedir. Tüm dünyada bilgi toplumuna geçiş, iletişim ve bilgi işleme teknolojisindeki gelişmeler yeni bir yönetim düşüncesi ve organizasyon yapılandırmasını beraberinde getirmekte, dolayısıyla rekabet her geçen gün şiddetini arttırmaktadır. Bu çerçevede işletmelerin verimliliği, her zaman yönetimin öncelikli sorunlarından biri olmaktadır. Verimliliğin kaynağı ise bütün boyutları ile o işletmedeki insan öğesidir. İnsan gücü kaynağı, şirketlerin rekabet ortamında üstünlük sağlayabilmek için kullanabilecekleri temel potansiyel kaynaktır.

 

İşletmelerin doğrudan etki edebileceği ve üzerinde hassasiyetle durabileceği tek konu elindeki insan gücüdür. İşletmelerin elindeki insan gücünü verimli bir biçimde kullanmasını sağlayacak olan sistem de insan kaynakları yönetimidir. Dünya çapında bir rekabette, işletmelerin bilgili-yetkin-deneyimli bir insan gücüyle bir adım önde olacağı tartışmasız kabul gören bir konudur.

 

Şirketler ve hatta devletler, daha az hiyerarşik, yalın ve esnek yapıyı tercih etmektedirler. Kalite yönetim sistemleri, süreç yenileme (re-engineering), performans yönetimi, yalın üretim, öğrenen örgüt, beceri odaklılık, müşteri odaklı olma, takım esasına göre çalışma vb. pek çok faktör insan kaynakları yönetimini zorunlu kılmıştır. Bütün bu ve buna benzer değişimler insan kaynakları yönetimi tarafından planlanmakta ve organize edilmektedir. Dünyanın içinde bulunduğu bu koşullar altında, ancak insan gücü kaynağı güçlendirilirse işletme gelişir ve amaçlarını kolaylıkla gerçekleştirebilir. Aksi takdirde firmalar, fiziksel kaynak ve olanakları ne olursa olsun, beşeri kaynakları önemsemediği takdirde rekabet edemez hale geleceklerdir. Bu çerçevede işletmelerin yapılan işleri tanımlamak, insan gücü kaynağını doğru seçmek, performansı izlemek ve arttıracak politikalar geliştirmek, personelini geliştirmek gibi temel görevleri bulunmaktadır. Bunların hepsi ise etkin bir insan kaynakları yönetimi ile olanaklıdır.

 

Firmamız insan kaynakları olarak; bütün bunların bilincinde; bütün çalışanlarımızın liderlik vasfına sahip olmaları için gerekli eğitimlerle gelişmelerini sağlamak ve yetkilendirmek, takım çalışması ruhunu her bir çalışanımızın benimsemesini  ve aynı takımın bir parçası olmalarını sağlamak, temel hedef ve çalışma ilkelerimizdir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.