Ana Sayfa Üst
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
DJI - Multikopter » DJI Drone

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo (RC) Drone Gri

Markası

DJI

Stok Kodu

DJI-M3P-FMCDRCG

Görüntülenme

12763

:
125,000.00TL
KDV Dahil
Havale Fiyatı
:
123,750.00 TL
Tek Çekim Fiyatı
:
125,000.00TL
Taksit Oranlarını Göster
Ad.

TÜKENDİ

  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Ürünü Favorilere Ekleyin
Ürün Özellikleri Başa Dön
DJI Mavic 3 Pro
Mükemmele Odaklanın
Mavic 3 Pro'nun üçlü kamera sistemi, farklı odak uzunluklarına sahip üç sensör ve lensi bir arada barındırarak yeni bir kameralı drone çağını başlatıyor. Hasselblad kamera ve çift tele kameralarla donatılmış Mavic 3 Pro, yeni çekim perspektiflerinin kilidini açan, yaratıcı özgürlüğü daha da kucaklamanıza, büyüleyici manzaralar yakalamanıza, fotoğraf hikaye anlatımını keşfetmenize ve sinematik şaheserler yaratmanıza olanak tanıyan üçlü kameralı bir drone'dur.

DJI Mavic 3 Pro
Görüntüleme Sistemi
Rakipsiz Üç Kameralı Amiral Gemisi
Bir drone, Üç lens ve sonsuz hayal gücü. Üçlü kamera sistemi ile çoklu odak uzaklığına sahip olan Mavic 3 Pro, zengin bir kamera dili elde edebilir ve üstün çoklu senaryo yetenekleriyle yaratıcılığınızı tam olarak ifade edebilir. Farklı odak uzunlukları arasında geçiş yapmak ve farklı senaryolarda farklı kompozisyon stillerini kolayca birleştirmek için ekrana dokunabilirsiniz.

DJI Mavic 3 Pro

Hasselblad Kamera, Büyük Detay
Mavic 3 Serisinin 4/3 CMOS Hasselblad kamerasını devralan Mavic 3 Pro, profesyonel yaratımın bir sonraki adımıdır. Hasselblad kamera, 12,8 durağa kadar yerel dinamik aralıkla 12 bit RAW fotoğraf çekmeyi destekleyerek unutulmaz görüntü ayrıntıları sunar. Hasselblad Doğal Renk Çözümü (HNCS), insan gözünün algıladığı renkleri doğru bir şekilde geri yüklediğinden, yoğun post prodüksiyon veya karmaşık renk ön ayarlarına gerek kalmadan etkileyici çekimler elde eder.

DJI Mavic 3 Pro

70mm Orta Tele Kamera, Dinamik Çerçeveleme Olanakları
Sadece ilhama odaklanın ve bırakın Mavic 3 Pro gözlerinizin önünde bir ışık ve gölge konçertosu yapsın.
Çok yönlü Video Özellikleri
DJI Mavic 3 Pro
166mm Tele Kamera
Daha yüksek çözünürlük ve daha geniş bir f/3.4 diyafram açıklığına sahiptir. 7x optik zoom ve 12MP fotoğraflarla 4K/60fps video çekmeyi destekler. Hibrit zoom 28 kata kadar ulaşır. Zoomlayın ve kendinizi zengin görüntü ayrıntılarına bırakın.

DJI Mavic 3 Pro
 
4K/60fps
Yakın uçma riskine gerek yok. Hayvanları rahatsız etmeden uzaktan zahmetsizce gözlemleyebilir veya karla kaplı dağları ve binaları güvenli bir şekilde keşfedebilir, yüksek kaliteli hava fotoğraflarını verimlilik ve gönül rahatlığıyla
çekebilirsiniz.

DJI Mavic 3 Pro
Endüstri Lideri Performans
Uzatılmış Uçuş Süresi
Mavic 3 Pro, 43 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar, pil seviyesi konusunda endişe etmeden uçuşa devam edebilmeniz için size güvence verir.

DJI Mavic 3 ProÇok Yönlü Engel Algılama ve APAS 5.0

Sekiz geniş açılı görüş sensörü, her yöndeki engelleri tam olarak algılamak ve bunlardan kaçınmak amacıyla
güvenli bir uçuş rotası planlar, yüksek performanslı
görüş hesaplama motoruyla birlikte
kusursuz çalışır.[6].
DJI Mavic 3 Pro
Amiral Gemisi Video İletimi
DJI O3 +, 15 km'ye kadar iletim mesafesine sahiptir[3] kararlı sinyallerle daha tutarlı bir kamera görüntüsü sunar. Yüksek kare hızlarında 1080p / 60fps HD canlı yayın iletebilir, bu da Mavic 3 Pro'yu kontrolünüze daha duyarlı hale getirir ve monitörünüzde size daha canlı bir video akışı sağlar.

DJI Mavic 3 Pro
DJI Mavic 3 Pro

Waypoint Uçuşu

Yol Noktası Uçuş işlevi, otomatik uçuş deneyimini yükseltir. Mavic 3 Pro, kullanıcının önceden ayarlanmış yol noktalarına göre otomatik olarak bir uçuş rotası planlar ve rotaları tam olarak tekrarlayabilir.

Cruise Kontrol

Mavic 3 Pro'yu kontrol çubuklarına sürekli basmadan herhangi bir yönde uçacak şekilde ayarlayın. Bu, uzun mesafeli uçuşu zahmetsiz hale getirir ve daha yumuşak kamera hareketi için manuel kontrol sırasında titremeyi azaltmaya yardımcı olur.
Gelişmiş RTH
Gelişmiş RTH ve geleneksel RTH’nin avantajlarını birleştiren Mavic 3 Pro, eve dönüş yolundaki engelleri kolayca atlayabilir.

DJI Mavic 3 Pro

Akıllı Özellikler
Focus Track[7]
Hasselblad kamera ve Mavic 3 Pro'nun medium telecamera'sı, Active Track 5.0, Spotlight ve İlgi Çekici Noktayı içeren Focus Track'i destekleyerek birden çok yönde kararlı izleme çekimleri sağlar.

DJI Mavic 3 Pro
Master Shots[8]
Ana Çekimleri etkinleştirmek için dokunun; Mavic 3 Pro daha sonra otomatik olarak çekim yapar, düzenler, film müzikleri ekler ve sinematik görüntüler oluşturur.

DJI Mavic 3 Pro

Quick Shots[8]
Quick Shots Mavic 3 Pro'nun Ronnie, Rocket, Circle ve Helix gibi çeşitli kamera hareketlerini gerçekleştirmesini sağlar.

DJI Mavic 3 Pro
 
Panorama[8]
Mavic 3 Pro, daha nefes kesici bir manzara yakalamak için doğrudan 100 MP kayıpsız panorama fotoğrafı oluşturabilir.

DJI Mavic 3 Pro
Yüksek Hızlı Hızlı Aktarım
Uzaktan kumandayı bağlamadan fotoğrafları ve videoları akıllı telefonunuza hızla aktarın.

DJI Mavic 3 Pro
Light Cut
Özellikle Ana Çekimler için yapılmış şablonları deneyin ve etkileyici, hayranlık uyandıran havadan videoları zahmetsizce oluşturun.s

DJI Mavic 3 Pro

DJI Mavic 3 Pro
Çeşitli Aksesuarlar ve Çarpıcı Uçuş

DJI Mavic 3 Pro

DJI Mavic 3 Pro Geniş Açılı Lens[9]

108 ° süper genişlikte FOV sunmak ve her karede daha fazlasını yakalamak için Mavic 3 Pro Hasselblad
kamera ile uyumludur.
DJI Mavic 3 Pro
DJI Mavic 3 Pro ND Filtre Seti
Set ND8/16/32/64 filtreler, daha düşük enstantane hızlarında çekimler ve görüntüler oluşturmanıza olanak tanır.

DJI Mavic 3 Pro

DJI Mavic 3 Serisi Akıllı Uçuş Bataryası
Mavic 3 Pro'ya 43 dakikaya kadar uçuş süresi sağlar[2].

DJI Mavic 3 Pro

DJI Mavic 3 Serisi 100W Batarya Şarj İstasyonu
DJI 100W USB-C Güç Adaptörüne bağlandığında, Pil Şarj Göbeği, daha fazla verimlilik için sırayla üç pili şarj edebilir.

DJI Mavic 3 Pro
 
DJI 100W USB-C Güç
Adaptörü
Pili ve uzaktan kumandayı aynı anda veya USB-C bağlantı noktasına sahip mobil cihazları hızlı bir şekilde şarj edin.

DJI Mavic 3 Pro
DJI 65W Araç Şarj Cihazı[9]
Araç şarj cihazı hafif ve portatiftir, evrensel bir bağlantı noktası kullanır. Pili, uzaktan kumandayı, akıllı telefonu, dizüstü bilgisayarı ve diğer cihazları şarj edebilir.

DJI Mavic 3 Pro

DJI MAVIC 3 PRO FLY MORE COMBO (DJI RC) KUTU İÇERİĞİ
DJI Mavic 3 Pro

KARŞILAŞTIRMA TABLOSU
DJI Mavic 3 Pro
Notlar:

* Engelsiz bir kablosuz sinyal ile uygun koşullarda kapalı bir ortamda DJI Mavic 3 Pro üretim modeli ile test edilmiştir. Gerçek sonuçlar ortama, kullanıma ve ürün yazılımı sürümüne bağlı olarak değişebilir.
** Bu sayfadaki tüm videolar ve fotoğraflar yerel yasa ve yönetmeliklere sıkı sıkıya bağlı olarak çekilmiştir. Vahşi yaşam da dahil olmak üzere demolar güvenli bir mesafeden çekildi ve yalnızca referans amaçlı kullanıldı. Lütfen yerel yasa ve yönetmeliklere uyun ve uçmadan önce uçağın ilgili sertifikaları aldığından emin olun.
*** Mavic 3 Pro C2 sertifikalıdır ve Mavic 3 Classic, Avrupa Birliği Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) tarafından C1 sertifikalıdır.

1. Sadece DJI Mavic 3 Pro Cine tarafından desteklenir.
2. Pil seviyesi% 0'a ulaşana kadar deniz seviyesinde rüzgarsız bir ortamda 32,4 km / s sabit hızda uçan Mavic 3 Pro ile ölçülmüştür. Veriler sadece referans içindir. Uçuşunuz sırasında lütfen DJI Fly uygulamasındaki RTH hatırlatıcılarına dikkat edin.
3. Açık, açık bir ortamda, parazitsiz ve FCC uyumluluğu ile ölçülür. Yukarıdaki veriler, tek yönlü, dönüşsüz uçuşlar için en uzak iletişim aralığını göstermektedir. Uçuşunuz sırasında DJI Fly uygulamasındaki RTH hatırlatıcılarına dikkat edin.
4. ActiveTrack, 4k'dan yüksek video çözünürlüklerinde veya 60 fps'nin üzerindeki kare hızlarında kullanılamaz.
5. Sistem yapılandırması nedeniyle gerçek kullanılabilir depolama alanı azaltılabilir. Ayrıntılar için lütfen Mavic 3 Pro'nun teknik özelliklerine bakın.
6. Uçağı, 13,8 m / s'yi aşan şiddetli rüzgar, kar, yağmur, sis, dolu veya şimşek gibi şiddetli hava koşullarında kullanmayın. Uçağı 6000 m (19.685 ft.) veya deniz seviyesinden daha yüksek. Uçağı, sıcaklığın -10 ° C'nin (14 ° F) altında veya 40 ° C'nin (104 ° F) üzerinde olduğu ortamlarda uçurmayın. Araba veya tekne gibi hareketli nesnelerden kalkmayın. Su veya kar gibi yansıtıcı yüzeylere yakın uçmayın. Aksi takdirde, görme sistemi düzgün çalışmayabilir. GNSS sinyali zayıf olduğunda, uçağı iyi aydınlatmaya ve görünürlüğe sahip ortamlarda uçurun. Düşük ortam ışığı görme sisteminin anormal çalışmasına neden olabilir. Manyetik veya radyo paraziti olan alanların yakınında uçmayın. Bilinen manyetik veya radyo parazit kaynakları arasında Wi-Fi etkin noktaları, yönlendiriciler, Bluetooth cihazları, yüksek voltaj hatları, büyük ölçekli güç iletim istasyonları, radar istasyonları, mobil baz istasyonları ve yayın kuleleri bulunur. Çöl veya plaj alanlarında havalanırken uçağa kum girmekten kaçının. Uçağı kalabalıktan uzak açık alanlarda uçurun. Binalar, dağlar ve ağaçlar GNSS sinyalini engelleyebilir ve yerleşik pusulayı etkileyebilir.
7. 166mm tele kamera ActiveTrack 5.0'ı desteklemez, ancak Spotlight ve Point of Interest desteklenir.
8. Sadece DJI Mavic 3 Pro Hasselblad kamera tarafından desteklenir.
9. Ayrı satılır.
Kargo ve Ödeme Başa Dön

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Ürün Yorumları Başa Dön

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.